Zabiegi organiczne ILCSI

OD 1958 ROKU – PONAD 50 LAT DOŚWIADCZENIA

Historia firmy rozpoczęła się w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku dzięki karierze kosmetologicznej Cioci Ilcsi. Stopniowo tworzyła różnego rodzaju kosmetyki pochodzenia naturalnego, dzięki czemu stała się renomowanym ekspertem, nie tylko w Węgrzech, ale i na całym świecie.

W 1984 roku Ciocia Ilcsi, wraz ze swoim synem, Ferencem Molnarem, stworzyli „Ilcsi Beautyfing Herbs”. Jej praca została doceniona w 1999 roku, kiedy to została odznaczona Węgierskim Krzyżem Zasługi.

Firma Ilcsi wciąż się rozwija, z dostępną gamą 150 produktów, w porównaniu do początkowych 28. Rozwój produktów i zabiegów sprawił, iż obecnie są one używane w przeszło 40 krajach. Profesjonalne kosmetyki Ilsci są uważane za rzadkość gdziekolwiek się pojawią, ze względu na wybitnie dużą zawartość ziół i roślin, połączenie węgierskich specjałów i ogromne stężenie substancji aktywnych, są to kosmetyki natury, które dostały liczne nagrody w ojczystym kraju jak i za granicą.

W roku 2009 produkty kosmetyczne Ilcsi otrzymały po raz pierwszy  certyfikat BDIH.

BDIH - znak ekologiczny informuje konsumenta, że do produkcji kosmetyków zostały użyte tylko surowce naturalne, takie jak: oleje roślinne, ekstrakty ziołowe, olejki  eteryczne i substancje zapachowe pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych lub dzikich zbiorów.


hungarikum

 

Hungarikum to certyfikat, który może otrzymać tylko produkt narodowy, o wyjątkowej jakości, mający wartość dla narodu węgierskiego.

Po wielu latach ciężkiej pracy teraz z dumą możemy powiedzieć, że ogródy i plantacje Ilcsi są nadzorowane przez Biokontroll Hungária Nonprofit Kft. (HU-ÖKO-01). Zioła, warzywa i owoce tam uprawiane są zakwalifikowane przez Biokontroll Hungária Nonprofit Kft. Rośliny z naszego gospodarstwa ekologicznego są bez pozostałości toksycznych i są bogatsze w składniki aktywne niż te hodowane w gospodarstwach konwencjonalnych.

    

ornament

Pracujemy na poniższych markach:

KATLEYA
SALON KOSMETYCZNY
UL. WYZWOLENIA 490
43-344 BIELSKO-BIAŁA
JAK DO NAS DOJECHAĆ?
PON. - WT.: 09:00 - 17:00
ŚR. - PIĄT.: 10:00 - 20:00
SOB.: 08:00 - 13:00
Copyright © KATLEYA 2019 - 2024